O nas

My Beauty Bar nazywamy miejscem przyjemnych spotkań.

To nasze codzienne spotkania zespołu, który wie jak ważna jest współpraca, szczerość i otwartość. To spotkania, które pokazują jak niezbędne na co dzień są dobre relacje i wsparcie, którego sobie nawzajem udzielamy. To spotkania, które tworzą My Beauty Bar i wytyczają drogę na przyszłość.

Wreszcie te najważniejsze spotkania - z naszymi Gośćmi, o których samopoczucie staramy się dbać jak najlepiej tylko potrafimy. Do których podchodzimy indywidualnie – z szacunkiem i dobrym słowem.

Jakość postrzegamy w kilku wymiarach. Bezsprzecznie jakość usług i bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem. Ważna jest dla nas jakość współpracy między nami samymi oraz jakość relacji z naszymi Gośćmi.

Wasz uśmiech, dobre słowo i to, że do nas wracacie, jest dla nas największą nagrodą i motywacją.

 • Zespół

 • Marta PiotrzkowskaWłaścicielka, kosmetyczkaJako dziecko chciałam być fryzjerką albo lekarzem. Fryzjerstwo w liceum z głowy wyparowało, a medycyna wystraszyła na tyle, że skończyłam politologię. Skutek - długie lata w biznesie reklamowo-technologicznym.

  Kilka lat temu poczułam, że czas na zmiany. Alternatywą okazał się My Beauty Bar, w którym bywają przeróżni, fascynujący i inspirujący ludzie. To możliwość ciągłego uczenia się i tworzenia. Zyskałam nowy, niezwykle wymagający i wciągający zawód.

  Poza tym dużo słucham, jeszcze więcej czytam i usiłuję zostać golfistką.
 • Agata GóraStylistka brwi, specjalistka metody makijażu permanentnego microblading, stylistka paznokciJestem kosmetologiem z wykształcenia i z pasji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i dlatego też poszerzam wachlarz usług, które wykonuję. Makijaż permanentny metodą microblading, który obecnie jest bardzo popularny, staram się tworzyć tak aby delikatnie podkreślić naturalny wygląd brwi. Tylko taki efekt dodaje uroku, a zadowolenie Pań to czysta satysfakcja.

  Prywatnie jestem zdeklarowanym zwolennikiem zdrowego trybu życia – dbam o dietę i regularnie ćwiczę na siłowni. Poza tym uwielbiam thrillery.
 • Katarzyna Szufrajda - TrzupekKosmetologUkończyłam Kosmetologię na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W pracy najważniejsza jest dla mnie dobra współpraca w zespole, rodzinna atmosfera i wsparcie.

  Jestem człowiekiem – orkiestrą - potrafię wykonać praktycznie każdy zabieg. Najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne twarzy – masaż, dyskretny zapach i dobrą, relaksującą muzykę w tle.

  Wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi. Najlepiej odpoczywam nad ciepłym morzem, a moim ulubionym sposobem na pozbycie się stresu jest taniec.
 • Beata MagnuszewskaMakijażystka, stylistka rzęsJestem magistrem europeistyki, ale wolałam zająć się piękniejszą stroną życia. Ukończyłam Akademię Makijażu Mokotowska i od lat pracuję jako makijażystką i stylistka rzęs.

  Miałam przyjemność brać udział w wielu produkcjach telewizyjnych m. in. „Taniec z Gwiazdami”, „The Voice of Poland”, „Hell’s Kitchen”, “Top Chef”.

  Najcudniejsze w tym zawodzie jest to, że mogę kilkoma pociągnięciami pędzla sprawić, że ktoś odkryje siebie na nowo, a w jego oku pojawi się błysk ☺.
 • Anna ZielińskaPraktyk MA-URI®Od 2005 roku praktykuję polinezyjskie koncepcje uzdrawiania, które uczą nas, jak osiągnąć dobrobyt w sposób jak najbardziej świadomy.

  Ukończyłam szereg szkoleń w Instytucie MA-URI® w Danii i na Nowej Zelandii prowadzone przez Maoryskiego Tohunga - Hemi Foxía. Jestem studentką Hawajskiego kumu dr Maka'ala Yatesía, który opracował Mana Lomi .

  Posiadam międzynarodowy certyfikat praktyka MA-URI® i Mana Lomi® w terapii masażu i bodywork.

  Wierzę, że dotyk jest tym, co sięga do głębi naszej istoty i oddaje nam naszą wrodzoną mądrość. Zapraszam do spotkania. Kia Ora!