Dla ciała i ducha

Magiczne masaże - MA-URI i Lomi

Już od jakiegoś czasu w ofercie My Beauty Bar znajdziesz bardzo rzadko wykonywany w naszym kraju masaż MA-URI, który ma już swoich wiernych fanów. Postanowiłyśmy jednak wzbogacić nasz Massage Bar o bardziej znany masaż Lomi.

Ana Zielińska przemierzyła cały świat, aby odkryć, że praca z ciałem ludzkim jest jedną z bardziej fascynujących przygód. Jest licencjonowanym praktykiem z długoletnim stażem w oferowaniu pracy z ciałem nakierowanym na świadome kształtowanie swojego zdrowia i wspieranie w rozwoju. W szczególny sposób dba o komfort osoby masowanej.

Masaż MA-URI - kraina zdrowia i relaksu.

Rytuał obejmuje całe ciało i wykonywany jest przedramionami i dłońmi przy użyciu oleju. Ciało, w stanie głębokiego relaksu i odprężenia, reguluje swoje mechanizmy i daje się odczuć jako lżejsze — wolne od blokad i ograniczeń.

MA-URI jest techniką zaczerpniętą z hawajskich i maoryskich tradycji, które nawiązują do postawy ciała i rytmu widząc w nich odzwierciedlenie naszych postaw wobec życia – według nich zwiększając przepływ w ciele – w ruchu, masażu – docieramy do naszej wewnętrznej mocy i mądrości. Do miejsca, z którego uświadamiamy sobie, że natura wyposażyła nas we wspaniałe mechanizmy samouzdrawiające, które wystarczy tylko uwolnić i pozwolić im działać.

To praca, która wspomaga świadome kształtowanie swojego zdrowia, nawyków i kondycji fizycznej.

Masaż ciążowy MAMA MA-URI

Skuteczny masaż fizyczny dla kobiet w ciąży i przygotowujących się do porodu. Praca z ciałem odbywa się w pozycji leżącej na boku i może być wykonywana aż do narodzin dziecka. Masaż pomaga zmniejszyć obrzęki i uwalnia napięcie w nadmiernie obciążonych partiach jak dolny odcinek kręgosłupa czy stawy. Pozwala na połączenie matki z dzieckiem w stanie zupełnego odprężenia i relaksu, co znacząco wpływa na ich wzajemną relację i przygotowuje kobietę do świadomego rodzicielstwa. Masaż może być wykonywany od 4. miesiąca ciąży.

Masaż Lomi

Hawajskie słowo lomi oznacza ugniatać, głaskać. Hawajczycy uważają, że jesteśmy tu po to, aby być szczęśliwym i traktują przyjemność jako niezbędny element w powracaniu do zdrowia i naturalnej harmonii. Dlatego w rytuale Lomi istotą dotyku jest przekazanie akceptacji i miłości oraz wiara, że zrelaksowane ciało, to zdrowe ciało.

Dzięki dotykowi Lomi ciało rozluźnia się, puszczają napięcia, energia swobodniej płynie. W stanie głębokiego relaksu poprawia nam się samopoczucie, lepiej wypoczywamy i do wielu spraw możemy nabrać właściwego dystansu. Mamy szansę wsłuchać się w siebie, a kiedy nawiążemy kontakt z samym sobą, odzyskujemy jedność ze swoją prawdziwą naturą, która przynosi wewnętrzny spokój i otwiera możliwości ujrzenia prostych rozwiązań problemów i sytuacji życiowych. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca kontakt z ciałem i pozwala na bardziej świadomą obronę przed stresem.

Masaże trwają 60, 75 lub 90 minut. Cena od 190 do 250 złotych.

Zarezerwuj online na Moment.pl